Back to All Events

Czech School of San Diego enrollment


Registrace pro ceskou skolu San Diego informace:

 • Vážení rodiče,
  Česká škola San Diego bude letos otvírat dvě třídy - školní a předškolní - nebo spíše přesněji třídu mladších dětí do šesti let a třídu starších dětí od šesti let výše. Starší se budou scházet jako obvykle ve čtvrtek v 17:00 - 19:00, mladší rovněž ve čtvrtek od 17:15 do 18:45. Obě hodiny budou v Rancho Santa Fe asi 2-3 minuty jízdy od sebe, takže pokud budete chtít zapsat sourozence, jejich vyzvednutí nebude složité. Přesnou adresu vám zašleme po zapsání. Školné zůstává stále stejné, tedy $10 za 60 minut výuky. Přesný rozpis plateb bude brzy k dispozici.
  Výuku starších dětí budu opět zajišťovat já a Táňa Andrew, mladších dětí se ujme Maruška Peterková, všechny však budeme spolupracovat a pomáhat si, popřípadě za sebe suplovat, bude-li potřeba.
  Začneme všichni společně ve čtvrtek 12. září a na hodině přivítáme i autorku dětských knížek, pedagožku a logopedku Ester Starou, která pro nás pak v sobotu 14. září uspořádá besedu, čtenářskou dílnu a individuální logopedickou poradnu. Je opravdu na co se těšit, rozhodně si to nenechte ujít. Ester napsala spoustu krásných knížek pro děti a je profesionálem ve svém oboru. S dětmi, které se češtinu učí jako druhý jazyk, pravidelně pracuje a ví, na co se zaměřit. Setkání s ní bude přínosem pro vás i vaše děti. Podívejte se na její webovou stránku, kde jsou představeny její knížky, z nichž některé budou v sobotu k prodeji. https://esterstara.webnode.cz
  Pokud máte zájem zapsat své děti na tento školní rok, vyplňte prosím co nejdříve krátký registrační formulář zde :https://forms.gle/LAbRpZCNYNr2xLAE8
  V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu ceskaskola@yahoo.com nebo na telefonním čísle (619)985-0435. Budeme se na vás i vaše děti těšit!
  Za Českou školu San Diego,
  Mgr. Nikola Kaminsky, M.A.Ředitelka školyCzech School San Diego(619) 985-0435

 • ceskaskola@yahoo.com